sadsad x
asdasd

Noise (Gürültü)

Kimsenin Odanlanamadığı Bir Dünyada Başarı ve Liderlik

Joseph McCormack

MediaCat Kitapları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Günümüzde aklımızı toparlayıp bir işe odaklanmak çok zor. Akıllı telefonlar, tabletler, akıllı saatler her an dikkatimizin ve ilgimizin peşinde. Mesajlar, e-postalar, bildirimler yağmur gibi yağıyor.

  Dikkat dağınıklığı çağımızın vebası ve çocuk yetiştirme şeklimizi, yöneticilik becerilerimizi, iş performansımızı etkiliyor.

  Joseph McCormack Gürültü kitabında bu kuru gürültü ortamında hayatta kalmak ve başarılı bir lider olmak için yapılması gerekenleri anlatıyor. O uğuldayan gürültünün içinde önemli olanları görmenin ve onlara odaklanmanın hayati bir beceri olduğunun altını çiziyor.

  McCormack’ın kitabı odağımızı geliştirmek için gerekli teknikleri; ABD Ordusu, Harley Davidson ve Mastercard gibi kurumlarda verilen odaklanma eğitimlerinin özünü, modern teknolojinin doğru kullanıldığında nasıl daha iyi odaklanmamızı sağlayabileceğini, çağımızda akıl sağlığımızı ve iç huzurumuzu korumanın yollarını pratik bir rehber formatında sunuyor.

  Gürültü hem gündelik yaşamda iç huzurunu korumak hem de liderlik becerilerini geliştirmek isteyenler için değerli bir kaynak.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Aralık 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 14.5 x 21.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 304
  Barkod : 9786052314531

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Taner Gezer

  Editor Adi
  Barış Cezar

  Yazar Adı
  Joseph McCormack

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.