YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Okur Kitap Dergisi Sayı: 16 Kasım - Aralık 2020

Kolektif

Okur Kitap Dergisi

%20 indirim
17,00 TL 13,60 TL

16. sayımızla huzurlarınızdayız.

Güzel bir haberimiz var. Kitapların yalnız kalmasını istemediği için çıkan derginiz Okur, 4 yılı geride bırakmak üzereyken artık 2 ayda bir sizlerle olacak. Bundan sonra daha sık görüşeceğimiz için sevinçliyiz. Bu güzel haber vesilesiyle yeni bir abonelik kampanyası başlattığımızı da söylemek isteriz. Detaylı ilanı ilerleyen sayfalarımızda göreceksiniz. Sadece kendiniz için değil, sevdiklerinizi Okur’la buluşturmak için de dergi aboneliği hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

2020’nin son aylarına gelmişken artık geleneksel hale gelen “yılın en dikkat çeken kitapları seçkisini” sizlerle paylaşıyoruz. 2020’nin 11 farklı kategoride yıldız kitaplarını yine Okur’un yazarları seçmiş oldu. Umarız hiç tanışmadığınız kitaplarla bu seçki vesilesiyle tanışmış olursunuz.

Bu sayının söyleşi sayfalarında İranlı tasarımcı Naser Nasimi, Ergün Yıldırım ve Ayşegül Genç var. Ayşegül Genç’in yeni romanı, imkanları ve tarzıyla epey konuşulacak gibi duruyor.

“Benim Yazarlarım” isimli yeni köşemizi beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bundan sonra her sayıda değişen konuk yazarlarımız kendi okuma serüvenlerinde etkili olmuş yazarları anlatacaklar. Köşenin ilk konuğu Seval Şahin, Sevgi Soysal’ı anlattı.

Çeviri sayfamızda salgın şartları dolayısıyla e-kitap sektöründeki değişimi konu alan önemli bir yazıyla karşılacaksınız. Dünya Ne Okuyor, Türkiye Ne Okuyor, Kitap Haberleri, Çocuk Edebiyatı Kitaplığı gibi çok sevilen köşelerimizin özenle hazırlandığını hatırlatmalıyız.

Tüm okurlarımıza sağlık, sıhhat, afiyet diliyoruz. Bize görüşlerinizi yazmak ya da katkı sunmak isterseniz okur@okurdergisi.com’a mail atmanız yeterli.

Daha güzel sayılarda buluşmak dileğiyle...

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 24,00 x 30,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 64
Barkod : 3990000031659
Odakitap.com