sadsad x
asdasd

Şans Wookiee’sinin Sırrı

Bir Origami Yoda Kitabı

Tom Angleberger

Altın Kitaplar

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Dwight okuldan uzaklaştırma aldığı için McQuarrie Ortaokulunun en popüler kişiliği Origami Yoda da ortadan kaybolmuştu. Yoda’nın yokluğunda çözülmesi gereken bir olay dosyası da olmuyordu. Tommy kendi hakkında yazabileceği bir şeyler olup olamayacağını düşünürken, birden büyük bir şey çıkageldi. Kocaman ve tüylü bir şey. Bu bir Şans Wookiee’siydi, Chewbacca şeklinde bir kahin Sara, onu okula Dwight’ın bir armağanı olarak getirmişti. En az Yoda’nınkiler kadar gizemli tavsiyeler veriyordu.
  Tommy, Kellen ve Harvey sonunda Wookiee’nin sırrının peşine düşerler. Şimdi çözülmesi gereken iki sır vardır. Ve sonuca ne kadar yaklaşırlarsa Origami Yoda’nın geri dönmesi de o kadar mümkün görünmektedir.

  Tom Angleberger, Origami Yoda’nın Gizli Dosyası ve Horton Halfpott’un yanı sıra daha birçok çocuk kitabının yazarıdır. Yıldız Savaşları ve origami tutkunudur. Origami kâğıt katlama sanatı ile Yıldız Savaşları karakterleri yapmaktadır. Kendi yaptığı origamilerin ve okuyucuları tarafından gönderilen birçok harika origaminin fotoğraflarına www.origamiyoda.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tom, ABD’de Virginia’daki Appalachian Dağları’nda yaşamaktadır.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Nisan 2014
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 14 x 22 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 208
  Barkod : 9789752118058

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Burcu Bingül

  Yazar Adı
  Tom Angleberger

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.