YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Sıçan

Rat

Andrzej Zaniewski

Çoban Yayınları

%40 indirim
25,00 TL 15,00 TL
9 adet stoklarımızda

Zaniewski, okuyucuyu karanlık ve gizemli bir yere yönlendirerek, bir farenin zihnine ve onun evrenine giriyor. Bunu doğanın en hor görülen hayvanını, aslında hepimizi temsil eden dokunaklı bir yaratığa dönüştürerek gerçekleştiriyor.

Zanievwski bir sıçanın vahşi hayatını –ilk nefes alışından, bilincinin sonuna gelinceye kadar- hipnotize edici bir karanlık ve tahrik edici bir dille, hikayenin tamamını sıçanın gözünden anlatıyor. Sürükleyici ve tuhaf bir şekilde acıtıcı bir kitap… Zaniewski tek bir sesten, garip bir şekilde güzel bir müzik oluşturmayı başarıyor. Sıçan; sert, şaşırtıcı ve tüm tuhaflıklarına karşın, aynı zamanda dokunaklı bir kitap.

Washinton Post

Yazar, sıçanlarını -insani nitelikler atfetmeden- duyarlı, karmaşık duygusal varlıklar olarak kullandı. Zaniewski, esrarengiz iç görüyü, bütün hayvanlarla –kemirgen veya insan- empati ve onlara saygıyı, bu edebi esere ve tuhaf bir şekilde ilgi çekici olan bu fabla taşıyor.

Publishers Weekly

Zaniewski, bir sıçanın otobiyografisini yazmış.. Bu aynı anda hem itici, hem de büyüleyici bir çalışma ve dramaya yer vermeyen korkunç bir hikaye.

Los Angeles Times

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 12,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : Lehçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 170
Barkod : 9786050636703

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Odakitap.com