YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Sigarayı Şu Anda Bırakın

Üstelik Kilo Almadan

Stop Msoking Now

Allen Carr

Butik Yayınları

%30 indirim
47,00 TL 32,90 TL
Stokla sınırlı: 5 adet

Allen Carr'ın Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu Yöntemi, tüm zamanların en başarılı sigara bırakma yöntemidir. Tüm dünyada milyonlarca sigara içene, sigarayı hemen, acı çekmeden ve sürekli bırakmalarında yardımcı olmuştur.

Sigarayı Şu Anda Bırakın, yöntemin çarpıcı ve yeni sunumudur. Güncellenmiş ve açık, anlaşılır, okuması kolay bir formatta yeniden düzenlenmiştir, ekinde ücretsiz bir hipnoterapi CD'si bulunur. Bu kitap sigarayı bırakmayı eskisine göre daha da kolaylaştırıyor. Allen Carr'ın yönteminin irade gücü kullanmakla ilgisi yoktur çünkü sigara içme arzunuzu yok eder. Sizi sigaraya bağlayan korkularınızı ortadan kaldırır ve sigara içmeyi özlemezsiniz. Hem ağır tiryakiler hem seyrek olarak sigara içenler için tasarlanmıştır ve ne kadar zamandır sigara içtiğinizin önemi yoktur. Pazarlama hileleri, korkutucu taktikler içermez, kilo aldırmaz ve hatta kitabı okurken sigara içmeye devam edeceksiniz.

Sigarayı Şu Anda Bırakı'ı Hemen Okuyun ve Yaşamınızın Geri Kalanında Sigara İçmeyen Mutlu Biri Olun.

Allen Carr denen bu adamın yazdığı kitabı okudum. En iyi tarafı, kitabı okurken sigara içmeye devam etmeniz. Size ne zaman sigara yakacağınızı söylüyor. Hadi bir tane yakın diyor ve siz de Tabii zevkle hemen! diye yanıt veriyorsunuz. Kitabı okurken sigara içebiliyorsunuz. Harika bir adam bu! Son sayfaya geldiğinizde, size şimdi son sigaranızı yakın! diyor. Sonuncuyu bile isteyip istemediğinizi bilmiyorsunuz. Ama sonra Allen öyle istiyorsa yakayım, diyorsunuz. Ve söndürdüğünüzde bu mesele bitmiş oluyor. O zamandan beri sigara içmedim.
-Ashton Kutcher-

Yöntemi gerçekten de özgün, sigara içmeye devam ederken sigaraya olan bağımlılığınızı ortadan kaldırıyor. Çalışanlarım ve dostlarımın çoğunda işe yaradığını söylemekten memnuniyet duyuyorum.
-Richard Branson-

1000 kez bırakmayı denedim olmadı, Allen Carr kitabı ve semineriyle kurtuldum.
-Ferzan Özpetek-

Bağımlılığımdan anında kurtuldum. Bırakmak hem kolaydı hem de inanılmayacak kadar zevkliydi.
-Anthony Hopkins-

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2012
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 225
Barkod : 9786055524777

Katkıda Bulunanlar

Odakitap.com