YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Sistemin Fasıkları

Ayhan Akgül

Türkafra Yayınevi

%35 indirim
13,80 TL 8,97 TL

...Allah'ın Dini'ne "hizmet" etmenin gereği diye Allah'ın en büyük günahlardan saydığı ikiyüzlülüğü ve riyakarlığı bir hayat tarzı haline getirmeyi, "tedbirli davranmak" diye dikte ediyorlar. Bu sayede çift karekterlilik ve yalan söylemek ahlak haline geliyor.

Öyle anlaşılıyor ki, Gülen eski tarihte ve yakın tarihte, faaliyet göstermiş ve göstermekte olan ve de amacına yönelik çalışmalarında başarılı olmuş örgütleri çok iyi tahlil etmiş, onları başarıya götüren taktikleri çok iyi kavramış ve bunların hepsini bir potada harmanlayıp sentezini yaparak kendi örgütünün stratejisine ilham kaynağı yapmış.

Halihazırda faal olan cemaat ve tarikatlardan herhangi birisi, bir gün Emniyet Teşkılatı'nda Fetullahçıların ulaştığı güce ulaşırsa, Fetullahçılar kadar sorun ve sıkıntı üreteceğinden kimsenin endişesi olmasın.

Emniyet Teşkilatı bünyesinde herhangi bir cemaate veya tarikata angajmanı olmayan, Büyük Türk Milletı'nin müstakil ve hür vicdanlı çocuklarından oluşan, işinin ehli, Devletin ve Toplumun ihtiyaçlarını karşılayacak sayıda amir ve memur bulunmaktadır. Müstakil ve hür vicdanlı personelin değerlendirilmesi ve görevlendirilmesi durumunda. Teşkilatta bu manada yaşanan pek çok sorun kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2016
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 14,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 155
Barkod : 9786056704406

Katkıda Bulunanlar

Editör
Ömer Ünalan

Kapak Tasarım
Emrah Andiş

Odakitap.com