YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Sporcular İçin Sıvı Alımı ve Sıvı Dengesi

Muhammet Çelik

Akademisyen Kitabevi

%20 indirim
30,00 TL 24,00 TL 2 iş gününde temin

Sizlere sunmuş olduğum bu kitap günümüz dünyasında daha da önemli hale gelmiş olan Sıvı Alımı Sıvı Tüketimi ve Sıvı Dengesi ile alakalı bilgiler sunmaktadır. Özellikle uzun yıllar sporculuk ve antrenörlük yapmış birisi olarak sıvılar ile alakalı doğru bilgilerin özellikle sporcularımız ve antrenörlerimiz tarafından bilinmesi gerektiğine inanıyorum. Sadece performans açısından değil, sağlıklı yaşamın bir sırrı olarak da sıvılar ve elbette ki su her insanın keşfetmesi gereken bir durumdur.
Yapılan her çalışmanın bilime ve dahası sportif başarıya katkı sağlayacağına inancım tamdır. Dünyada artık başarı ve başarısızlığın nüans farkları ile belirlendiğini anlamak ve kavramak bizleri başarıya götürecektir. Bu kitapta yer alan bilgilerde bu nüanslar dan bazılarını içermektedir. Elbette ki sportif başarı çok yönlü çalışma, azim, kararlılık, inanç ve daha sayamayacağım birçok faktörün bileşenidir. Bu kitap ile bir nebze de olsa sportif başarıya katkı sağlayabilirsem sevinirim.
Kaleme aldığım bu kitabımla beraber ilerleyen dönemde farklı kitap ve kitaplar ile sportif başarıya ve spor camiasına faydalı olmayı ümit ediyorum.
Saygılarımla...

Dr. N. Muhammet ÇELİK

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 101
Barkod : 9786257707428
Odakitap.com