sadsad x
asdasd

Tiyatro Gazetesi Sayı: 123 Haziran 2021

Tiyatro Gazetesi

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Tiyatro Gazetesi Haziran 123. sayısı sizlerle!
  Bu ay manşetimiz ‘Devlet Tiyatroları -Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali başladı. Sabancı Vakfı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları iş birliğiyle düzenlenen Devlet Tiyatroları-Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali, 22’nci kez perdelerini açtı’. Manşet haberimizin ayrıntıları sayfa 19’da okunabilir.

  Burak Süme söyleşisi de yine ilk sayfa da gördüklerimizden; ‘Lale Belkıs: Hayat en büyük akademi ve en büyük üniversite, hayatın sorumluluğunu taşımayı bilirseniz her şey çok güzel olur!’ Söyleşiyi sayfa 4’ten okuyabilirsiniz.
  Serkan Fırtına; ‘Sanata Evet’in yılmaz koşucusu başlıklı yazısında Tamer Levent’in Fransızcaya çevrilmiş kitabından bahsediyor. Yazı 6.sayfada…
  Telat Yurtsever; ‘Sanat İçinde Futbol’ başlıklı yazısının girişiyle ilk sayfa da. Tamamını 23.sayfadan okuyabilirsiniz.
  Zeynep Kaymas’ın Valentina Sofokleous ile yaptığı söyleşiyi ilk sayfada farkedip okumak isteyebilirsiniz. Söyleşi gazetenin 38. sayfasında.
  Nurhan Uslu başyazı köşesinden sesleniyor; ‘Haziran’da yine özel tiyatrolar zor durumda’2.sayfada
  Tamer Levent ise 3.sayfa da Tiyatro ve Biz köşesinde okurları için ‘Tiyatro eleştirisi, oyun, yaşam ve farkındalık’ yazısını paylaşıyor.
  Kubilay Erdelikara’da; ‘Özbekistan’a Selam’ yazısıyla 3.sayfada bizlerle.

  Halit Karaata;’Alanlara çıkmayan çıkar yalanlara’ ile 5.sayfada, ‘Oyunlar Oynayalım Oyunlar Bozalım’ ile Kımız Bozkır 6. Sayfada, A.Kadir Bozkurt; ‘Uyduruk Mitosların Tiyatrosu’ başlıklı yazısıyla 7. sayfada, Yaşam Kaya; Schön Anders: ‘Neden Ben Olamıyorum?’ ile 9.sayfada yer alırken aynı sayfadan Erdoğan Eğmen’de sesleniyor; ‘Sokaklarda Devler, Royal de Luxe’

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Haziran 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 36 x 27.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 32
  Barkod : 3990000062177

  Katkıda Bulunanlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.