YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Türkiye’de Kamu İşveren Sendikacılığının Gelişimi

Mustafa Çöpoğlu

Der Yayınları

%20 indirim
35,00 TL 28,00 TL
5 adet stoklarımızda

Bu kitapta işveren sendikacılığının gelişim süreci incelenmiştir. Kitapta sendika kavramı işçi ve işveren sendikaları bağlamında açıklanmış, Osmanlıdan günümüze işveren sendikacılığı tarihsel gelişim içinde incelenmiş, işveren sendikacılığının son dönemde yaşadığı gelişmeler ve gelecekte ortaya çıkabilecek muhtemel gelişmeler ele alınmıştır.

Kitap işveren sendikalarının ele alındığı yazında önemli bir eksikliği tamamlayacak ve araştırmacılara kaynak olacak düzeydedir. Kitap özellikle sendikal örgütlenmenin işverenler açısından ele alınması nedeni ile önemlidir. Günümüzde işveren sendikalarını inceleyen çalışmalar yeterli düzeyde değildir. Kitabımızın bu alandaki eksikliği gidermesini umuyoruz.

Kitabımızda farklı üniversitelerin değerli öğretim üyelerinin bölümleri bulunmaktadır. Kitabımızın ortaya çıkmasında emekleri geçen değerli bölüm yazarı hocalarımıza teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız. Ayrıca bu eserin ortaya çıkmasında çok değerli katkılar sunan Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası’na yerelsen ve değerli yöneticilerine de teşekkürü bir borç biliriz.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2019
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 16,50 x 23,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 248
Barkod : 9789753535890
Odakitap.com