sadsad x
asdasd

Umberto Arte ile Sanat 2

Sanatçılar - Resim İncelemeleri - Mitoloji

Umberto Arte

Destek Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Johannes Vermeer, Diego Velázquez, John Constable, Jean Baptiste Camille Corot, Arnold Böcklin ve İvan İvanoviç Şişkin...

  Her biri dünya sanat tarihine isimlerini altın harflerle yazdırmış üstün yetenekli ressamlar... Çoğunun adı birtakım şehir efsanelerine karışmış. Haklarında bir dolu şey söyleniyor.
  Resim sanatıyla ilgilenmeyenler bile bu ressamların tablolarından birini nerede görseler tanırlar.

  Çünkü bir şekilde muhakkak bir yerlerde göz göze gelmişlerdir.

  İsimleri gölgede kalmış ressamların, dünyaca ünlü tabloları var ederken kat ettikleri yol, aştıkları zorluklar, içlerinde verdikleri duygusal mücadeleler, başlarına gelen beklenmedik talihsizlikler, kiminin kötü kaderi, kiminin çaresizliği, bir eserin kalıcılığını mümkün kılan güçlü faktörlerden birine nasıl dönüşmüş, şaşkınlık içinde tanık olacaksınız.

  Sanat, boş zamanlar sayesinde ya da can sıkıntısı sonucu varlık bulmuş meşgalelerden değildir. Bir adanmışlık meselesidir. Bilgiyle, deneyimle, tekrarla ve yaratıcılıkla ilgilidir. İsimleri silinirken eserleri yüzlerce yıl boyunca büyümeye devam eden sanatçıların ölümsüzlük uğruna ödedikleri bedelleri okurken hem hayranlık duyacak hem de ilhamla dolacaksınız.

  Psikolojik çözümlemelerle, bilgiyle ve doğru bilinen yanlışların sorgulamalarıyla dolu bu nefes kesici sanat yolculuğu, sadece sanata düşkün olanlar için değil, yaşamın da bir sanat olduğunun farkında olanlar için...

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Şubat 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : Kuşe
  Sayfa Sayısı : 312
  Barkod : 9786053118596

  Katkıda Bulunanlar

  Editor Adi
  Devrim Yalkut

  Yazar Adı
  Umberto Arte

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.