sadsad x
asdasd

Vahşi Yaşam 2 - Alışılmadık Böcekler

Yarım Kanatlılar ve Böcekler

Kolektif

Boyut Yayın Grubu

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

  Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Alışılmadık Böcekler'de; yarım kanatlılar, karafatmalar, ateş böcekleri, takla böcekleri, uğur böcekleri gibi böcek türlerinin gizemli yaşamları yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini, tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

  Vahşi Yaşam Alışılmadık Böcekler DVDsinde ise, akbaba sürüleri, karıncalar ve pelikanlar gibi türlerin yaşamak için nasıl iş birliği yaptığına şahit olacak ve yavru hayvanların hayatlarını kurtaran becerileri nasıl kazandığını göreceksiniz.

  Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.

 • Özellikler

  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 19 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : Kuşe
  Sayfa Sayısı : 72
  Barkod : 9789752309456

  Katkıda Bulunanlar

  Editor Adi
  Can Özelgün
  Deniz Karakaş
  Nil Yüzbaşıoğlu

  Yazar Adı
  Kolektif

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.