Reklam
Reklam
Vergi Revizyonu Soru ve Çözümleri - %25 indirimli  - Fevzi Bulut - Çan

Kitap
Etiket Fiyatı
:
73,61 TL

İndirim
:
%25

İndirimli Fiyatı
:
55,21 TL

Özellikler
Stok Kodu :9786059768016
Boyut : 17.00x25.00
Sayfa Sayısı :512
Basım Yeri : Ankara
Basım Tarihi : 2015-09
Kapak Türü : Ciltli
Kağıt Türü : 1. Hamur
Dili : Türkçe
Format : Kitap
Kitabın Tanımı

Vergi revizyonu soru ve çözümleri kitabının bu baskısında; önceki baskılardaki sorulara ilaveten yeni sorular ve cevaplar eklenmiş ve önceki baskıda yer alan hatalar elden geldiğince düzeltilmeye çalışılmıştır. Katma değer vergisi tebliğleri; 1 seri nolu uygulama tebliği ile birleştirilmiş ve KDV uygulama tebliği adını almıştır. Kitap içinde farklı tebliğ numaraları ile önceki mevzuata göre düzenlenen bu kitabın 1 seri nolu tebliğ olarak dikkate alınması gerekmektedir.

Vergi revizyonu kitabı oldukça karmaşık olan vergi mevzuatı, kaydi - fiili envanter ve randıman gibi anlaşılması zor olan konuları çok açık ve anlaşılır bir dille anlatma amacındadır.

Kitap; vergi müfettişliği yeterlilik sınavına girecek olan vergi müfettiş yardımcılarına ve yeminli mali müşavirlik sınavına girecek olan mali müşavirlere; vergi revizyonu konusunda yardımcı kitap olarak kabul edilmektedir.

Vergi kanunlarını anlamaya çalışırken bir çok bilgiye sahip olan kişiler; bu kitabı okumaları halinde parça parça sahip oldukları bilgileri bir bütün halinde görmeleri ve vergiye analitik bakış açısına sahip olmaları mümkün olacaktır.


Yorumlar
Oyunuz:
17.06.2019
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Yazarın diğer ürünleri
Bu kitabı alanlar bunları da aldı