YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Yaşam Koçum

Yusuf Coşkun

Alfalife Yayınları

%40 indirim
25,00 TL 15,00 TL
1 adet stoklarımızda

Mark Twain Şöyle der;

‘’Bir insanın zekası depolanmış bir güçtür ve kendi kendine ateşlenemez, kıvılcım dışarıdan gelmelidir.’’ İşte koçluk zihninizi parlatmak için ihtiyacınız olan o kıvılcımdır. Bilinçaltınızda ihtiyacınız olan tüm doğru cevaplara sahipsiniz ancak bu cevapları bilinçli zihninize çekecek olan güçlü ve cesur sorulara ihtiyacınız var. Yeni nesil koçluk tekniklerini içeren ‘’Benim!

Yaşam Koçum’’ kendi potansiyelinizle tanışmanızı, öz kaynaklarınıza ulaşmanızı, kendi yaşamınızın mimari olmanızı, yolunuzu tıkayan o eleştirel iç sesinizi kısmanızı, zihninizi sınırlayan sanal engelleri fark etmenizi sağlayacak tüm güçlü soruları size sunacak ve yaşam yolculuğunuzda cesur adımlar atmanızı sağlayacaktır.

Bir koçluk kitabı hayal ediniz ki; profesyonel olarak çalışan koçlar için başucu kaynak niteliğinde, koçluk sistemini merak eden ancak herhangi bir kursa gidemeyen kişilere ‘’yaşam koçu’’ olma potansiyelini kazandırsın, diğer yandan koçlukla ilgili hiçbir fikri olmayan kişilere yaşam rehberi niteliğinde olsun. İşte NLP, kuantum, koçluk, mindfulness, hipnoz gibi disiplinlerin profesyonel eğitimcisi ve ayni zamanda tıp hekimi olan ve binlerce insana koçluk yapmış Yusuf Coşkun’un kaleminden kağıda dökülen her damla mürekkebin sesinizi bulmak için ihtiyacınız olan kelimelere dönüştüğü bu eser koçluğun tüm basamaklarını içeriyor ve harika bir yaşam koçu olmanızın kapısını açıyor. Harika yaşam koçları (yani kendiniz) ile tanışmaya hazır mısınız?

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 12,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 192
Barkod : 9786056950131
Odakitap.com