YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Yıldızların Konuşma Sanatı

Akıcı ve Etkileyici Konuşmanın Sırları

Özgür Çoban

Rağbet Yayınları

%40 indirim
20,00 TL 12,00 TL
3 adet stoklarımızda

Topluluk önünde konuşurken dilim damağım kuruyor, ne söyleyeceğimi şaşırıyorum, kalbim saatli bir bombaya dönüşüyor.. ikili ilişkilerimde kendimi ifade ve başkalarını ikna edemiyorum. Çevremdeki insanlar beni bir türlü anlamıyor, ne söylesem fayda vermiyor. Hi tabete dair her şeyi yaptığım &ilde dinleyenler üstünde istediğim tesir oluşmuyor, sanki bir şeyler eksik... Konuşuyorum ama bir türlü insanları harekete getiremiyorum. Televizyondaki sunucular gibi ben de şiir gibi konuşmak istiyorum. Herkesi hitabetiyle mest eden bir yıldız gibi topluluklara kendimi dinletemi yorum.

İşte bütün bu soruların cevabını veren, akıcı ve etkileyici konuşmanın sırlarının anlatıldığı "Yıldızların Konuşma Sanatı" isimli okumaya başladığınız bu eser; siyasetçiler, yöneticiler ve mikrofonla dost olmak isteyen herkes için hazırlandı ama şunu da unutmayın ki:

Yıldızlar, güzel konuşmayı bir kitaptan öğrenebilir; ama yürekten konuşmayı sadece kendisi başarabilir.

Çağrı merkezinde 67 kişi çalışıyoruz. Ben 6 ay önce işe başlamıştım. % 80 güzel konuşmaya göre değerlendirilen performans notum her ay sonuncu oluyordu. Üç hafta önce Istanbul'dan Gümüşhane:ye giderken yolda "Yıldızların Konuşma Sanatı"ni iki kez okudum. Haziranın birincisini müdür bey açıklayınca ben diıhil herkes şaşkına döndü. Bu da aldığım prime yansıdı. Artık gökyüzüne baktığımda yıldızları daha parlak ve daha anlamlı görüyorum. Yıldız olmayı bekleyen engelliler için Özgür Çoban'dan yeni çalışmalar bekliyoruz. Aysel Şahin 

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ekim 2019
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 224
Barkod : 9786059475563
Odakitap.com