YENİ ÜYELİK ÜYE GİRİŞİ
OdaKitap.com
0

Yüksek Ruhlar

Bilge Azaklıoğlu

Hubatus Yayınları

%30 indirim
30,00 TL 21,00 TL
9 adet stoklarımızda

Sadece Kafesten Çıkmak İsteyenler
Kendi Ruhlarını Bulabilirler
-Bir Psişiğin Günlüğünden-

Dünya sandığınızdan daha çok gizem ve doğaüstü olaylar ile dolu. Bir ruh ne işe yarar? Neden bize bir ruh verildi? Ruhumuzda gerçekten keşfe çıktığımızda neler oluyor? Bize dünyaya gelmeden önce verilen hikâye neydi? Peki, sen kimsin?

Bir çocuğun hayatı ne kadar gizemli olabilir ki? Çocukluk… Gençlik… Hatta yaşlılık…Gerçek bir çocuğun günlükleri sayesinde yazılan bu kitap ile bu dünyaya gönderilen özel ruhlar ile tanışmış olacaksınız. Biz, onlara yüksek ruhlar diyoruz. Bu ruhlar dünyaya belli aşamalardan geçilerek hem kendi ruhlarını tanımalarını hem de diğer insanların ruhlarında yolculuk yapmasını sağlamak için gönderilmiş seçilmişlerdir. Her ne kadar karanlık varlıklar onlara engel olmaya çalışsa da onlar her zaman ışığın temsilcileridir.

Böyle olmak kolay mı sanıyorsunuz? Kim ister ki sürekli acı çekmeyi, kim ister ki her gittiğiniz yerde oranın geçmişini hissetmeyi. Hiç tanımadığınız insaların ruhunu görmeyi. Sürekli geçmişten anıların gözlerinizin önüne gelmesini. Bizim gibi insanların 2 dünyası var. Biri sizin yaşadığınız dış dünya. Orada her şey sıradan. Bir de iç dünyamız var bizim. Kimsenin giremediği karanlık, zamansal ve boyutsal mekândan uzak, acılar çok fazla. Kimsenin göremediği bir dünya Orada çok acı çekiyoruz, hazırlanıyoruz, savaşıyoruz. Kimse görmüyor. Biz, bu dünyaya yüksek ruhlu insanların dünyası diyoruz. Gözlerimiz hep yorgun ve derin. Sanki sınırlarımız var gibi. Bir gün kendim gibi insanları bulacağım biliyorum. Onlar bana gelecek. Çünkü ben öğreticiyim. Biz, deli değiliz. Yaşadığımız acılar gerçek. Sizin ruhunuzu görebiliyoruz. Bu dünyayı biz seçmedik.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2021
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 112
Barkod : 9786057488817
Odakitap.com